1356288

Anna af Forselles

(Finland, 1863-1942)
Anna af forselles, hästar i sina spiltor.

Anna af Forselles, Hästar i sina spiltor.

Sign.1903. Olja på duk 70,5x100,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B20
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
4 400
45 408
4 957
Utropspris
1 200 - 1 700 EUR
Budhistorik (34 bud)
22 nov 20:32
4 400 EUR
22 nov 20:32
4 200 EUR
22 nov 20:32
4 000 EUR
22 nov 20:32
3 900 EUR
22 nov 20:32
3 800 EUR