1358683

Einar Reuter (H. Ahtela)

(Finland, 1881-1968)
Einar reuter, grönt landskap.
Einar reuter, grönt landskap.
Einar reuter, grönt landskap.
Einar reuter, grönt landskap.

Einar Reuter, Grönt landskap.

Sign. -63. Olja på duk 72 x 82 cm.

Fläck.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR