1367109

John Bauer

(Sverige, 1882-1918)
John bauer, litografi, ur sviten "troll" 1915. signerad b i trycket.

John Bauer, litografi, ur sviten "Troll" 1915. Signerad B i trycket.

"God kväll farbror! sa pojken", bildyta 12 x 9 cm

Ej examinerad ur ram. Gulnad

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
4 000 SEK