1367119

John Bauer

(Sverige, 1882-1918)
John bauer, litografi, ur sviten "troll", 1915, signerad b i trycket.

John Bauer, litografi, ur sviten "Troll", 1915, signerad B i trycket.

"Två friare". Bildstorlek 10 x 9 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
4 000 SEK