Elsa Thoresen, dukpannå, signerad och daterad -68.
Utan titel. Dukpannå 23 x 30,5 cm.
God kondition
Proveniens
Privat samling, Seattle, Washington, inköpt/gåva direkt av konstnär. Privat samling, Seattle, Washington.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
25 000 SEK