1368969

Lars-Erik Falk

(Sverige, 1922-2018)
Lars-erik falk, skulptur, signerad och daterad 1981.

Lars-Erik Falk, skulptur, signerad och daterad 1981.

"Modul skulptur 56". H. 66 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
10 000 SEK
Rekommendationer