1390679

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri salokivi, sammankomst i skärgården.

Santeri Salokivi, Sammankomst i skärgården.

Sign-25. Olja på duk 46x55,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Rekommendationer