Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Karin Granqvist

(Sverige, Född 1965)
Karin Granqvist
(Sverige, Född 1965)

Karin Granqvist, olja på duk, signerad och daterad 2005 - 2010 a tergo.

Utan titel. 79 x 63 cm.

Utropspris
4 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13