David Svensson

(Sverige, Född 1973)
David Svensson
(Sverige, Född 1973)

David Svensson, akryl på vävd plast på pannå, signerad och daterad 2002 a tergo.

Utan titel. 72 x 63 cm.

God kondition.

Proveniens

Kabusa Art Gallery, Köpingebro.

Utropspris
5 000 SEK
Följerätt

Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande specialist konst
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17