Curt Asker

(Sverige, 1930-2015)
Curt Asker
(Sverige, 1930-2015)

Curt Asker, skulptur, fjäderstål, signerad.

"Blickstilla". Ca 30 x 48 cm.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Kabusa Art Gallery, Köpingebro.

Utropspris
15 000 SEK
Följerätt

Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande specialist konst
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17