Lisa Jeannin

(Sverige, Född 1972)
Lisa Jeannin
(Sverige, Född 1972)

Lisa Jeannin, blandteknik på papper, utförd 2005.

"Tegelvägg". Bladstorlek 29,5 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram. Något vågigt papper. Ram med slitage.

Proveniens

Galleri Thomas Wallner, Simris

Utropspris
3 000 SEK
Följerätt

Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande specialist konst
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17