Dan Perrin

(Sverige, Född 1963)
Dan Perrin
(Sverige, Född 1963)

Dan Perrin, blandteknik på pannå, signerad DP samt signerad och daterad 2006 a tergo.

Utan titel. 74 x 102,5 cm.

Slitage. Ojämn yta. Avskavd färg.

Proveniens

Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.

Utropspris
4 000 SEK
Följerätt

Mollie Engström
Mollie Engström
Assisterande specialist konst
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17