Gunnar Berndtson

(Finland, 1854-1895)
Gunnar Berndtson
(Finland, 1854-1895)

Gunnar Berndtson, Dam i svart dräkt.

Sign. Olja på duk 46,5x38,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
8 180
92 189
8 536
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (18 bud)
27 nov 2022 15:48
8 180 EUR
8
27 nov 2022 15:48
7 980 EUR
27 nov 2022 15:47
7 760 EUR
8
27 nov 2022 15:47
7 560 EUR
27 nov 2022 15:47
7 090 EUR
8
27 nov 2022 15:47
6 890 EUR
27 nov 2022 15:41
5 600 EUR
27 nov 2022 15:36
5 400 EUR
26 nov 2022 16:45
5 200 EUR
26 nov 2022 16:45
5 000 EUR
26 nov 2022 16:45
5 000 EUR
26 nov 2022 16:06
4 800 EUR
26 nov 2022 16:06
4 600 EUR
20 nov 2022 21:43
4 400 EUR
20 nov 2022 21:43
4 200 EUR
20 nov 2022 19:42
4 000 EUR
16 nov 2022 22:19
3 500 EUR
16 nov 2022 20:40
2 500 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377