Edvard Weie

(Danmark, 1879-1949)
Edvard Weie
(Danmark, 1879-1949)

Edvard Weie, Interiör från konstnärens hem.

Sign. Olja på duk. 46x38 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 650
18 695
1 721
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
27 nov 2022 16:10
1 650 EUR
27 nov 2022 16:10
1 600 EUR
27 nov 2022 16:09
1 550 EUR
27 nov 2022 16:09
1 550 EUR
27 nov 2022 16:09
1 450 EUR
27 nov 2022 16:09
1 400 EUR
27 nov 2022 16:08
1 250 EUR
27 nov 2022 16:08
1 200 EUR
27 nov 2022 16:08
1 150 EUR
27 nov 2022 16:08
1 100 EUR
27 nov 2022 15:52
1 050 EUR
26 nov 2022 20:32
1 000 EUR
16 nov 2022 20:37
800 EUR
16 nov 2022 15:27
500 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377