Halsband och armband, 18K guld och diamanter ca 0.40 ct tot. Frankrike 1900-talets senare hälft.

Halsbandets längd 40 cm. Bredd 9-54 mm.
Armbandets längd 17,5 cm. Bredd 11-35 mm.
Total vikt 121,4 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
6 300
72 261
6 593
Utropspris
5 400 - 5 900 EUR
Budhistorik (11 bud)
27 nov 2022 16:24
6 300 EUR
27 nov 2022 15:08
6 100 EUR
26 nov 2022 13:04
5 900 EUR
26 nov 2022 13:03
5 700 EUR
26 nov 2022 13:03
5 700 EUR
23 nov 2022 7:30
5 500 EUR
23 nov 2022 7:30
5 300 EUR
21 nov 2022 16:30
5 200 EUR
21 nov 2022 16:30
5 000 EUR
21 nov 2022 6:42
4 900 EUR
16 nov 2022 15:39
2 990 EUR