A Tillander, Ring, platina och diamanter ca 1.58 ct tot. Helsingfors 1900-talets mitt.

Diamanter ca VS-SI/G-H.
2 x 0.55 ct, 6 x 0.06 ct och 4 x 0.03 ct.
Storlek 18/57.
Total vikt 9,6 g.
SJL-certifikat.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
4 500
49 230
4 780
Utropspris
5 300 - 5 600 EUR
Budhistorik (12 bud)
10
27 nov 2022 14:57
4 500 EUR
10
27 nov 2022 14:56
4 410 EUR
10
27 nov 2022 14:56
4 310 EUR
9
26 nov 2022 12:36
4 000 EUR
8
25 nov 2022 9:45
3 000 EUR
22 nov 2022 21:54
2 500 EUR
20 nov 2022 19:36
2 000 EUR
19 nov 2022 22:07
1 500 EUR
19 nov 2022 19:11
1 000 EUR
17 nov 2022 18:26
520 EUR
17 nov 2022 14:48
500 EUR
16 nov 2022 18:51
150 EUR
Frida Nyman-Ahlgren
Frida Nyman-Ahlgren
Assisterande specialist, smycken
+358 (0)50 407 9406

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17