Nanna Susi

(Finland, Född 1967)
Nanna Susi
(Finland, Född 1967)

Nanna Susi, "Skönhet för skönhet".

Sign. 2015 a tergo. Olja på duk 170 x 170 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Inköpt direkt från konstnären.

Klubbat pris
6 200
69 874
6 470
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
27 nov 2022 16:35
6 200 EUR
27 nov 2022 16:31
6 000 EUR
27 nov 2022 16:30
5 800 EUR
27 nov 2022 16:30
5 600 EUR
27 nov 2022 16:29
5 400 EUR
27 nov 2022 16:29
5 200 EUR
27 nov 2022 16:28
5 000 EUR
27 nov 2022 16:28
4 800 EUR
27 nov 2022 16:27
4 600 EUR
27 nov 2022 16:27
4 400 EUR
27 nov 2022 16:26
4 200 EUR
27 nov 2022 16:26
4 000 EUR
27 nov 2022 16:25
3 900 EUR
27 nov 2022 16:23
3 800 EUR
27 nov 2022 16:23
3 600 EUR
27 nov 2022 16:21
3 500 EUR
27 nov 2022 15:33
3 300 EUR
27 nov 2022 12:07
3 200 EUR
19 nov 2022 19:29
3 000 EUR
19 nov 2022 19:15
1 500 EUR
19 nov 2022 10:00
1 100 EUR
18 nov 2022 18:21
1 000 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146