Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Gardinomtag, 2 st, Directoire, Frankrike, omkring 1800.

Pilmotiv. Brännförgylld brons. Diameter 9 cm, längd 14-15 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är mycket gott.

Klubbat pris
780
8 050
892
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (20 bud)
27 nov 2022 15:48
780 EUR
27 nov 2022 15:48
760 EUR
27 nov 2022 15:48
740 EUR
27 nov 2022 15:48
720 EUR
27 nov 2022 15:47
700 EUR
27 nov 2022 15:47
680 EUR
27 nov 2022 15:41
620 EUR
27 nov 2022 15:41
600 EUR
27 nov 2022 15:41
520 EUR
27 nov 2022 15:41
500 EUR
27 nov 2022 14:22
370 EUR
27 nov 2022 14:22
350 EUR
26 nov 2022 21:21
320 EUR
26 nov 2022 9:57
300 EUR
20 nov 2022 20:20
200 EUR
20 nov 2022 15:53
170 EUR
20 nov 2022 15:46
160 EUR
19 nov 2022 13:50
150 EUR
19 nov 2022 13:01
110 EUR
17 nov 2022 19:27
100 EUR