Fedor Vasilevic Belousov

(Ryssland, 1885-1939)
Fedor Vasilevic Belousov
(Ryssland, 1885-1939)

Fedor Vasilevic Belousov, Vinter i byn.

Sign.1907. Olja på pannå 15x21 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
640
7 002
680
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
27 nov 2022 12:57
640 EUR
26 nov 2022 8:36
620 EUR
24 nov 2022 22:18
600 EUR
19 nov 2022 10:51
300 EUR
17 nov 2022 23:15
55 EUR
17 nov 2022 22:39
50 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17