Madeleine Pyk – en samling F769

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

Santeri Salokivi, Skärgårdsvy.

Sign.-34. Olja på duk 35x47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Något ospänd duk.

Klubbat pris
800
8 432
916
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
26 nov 2022 22:05
800 EUR
26 nov 2022 14:29
650 EUR
19 nov 2022 15:49
600 EUR
17 nov 2022 23:29
520 EUR
17 nov 2022 11:38
500 EUR
16 nov 2022 22:31
300 EUR
16 nov 2022 18:10
99 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377