Ville Vallgren

(Finland, 1855-1940)
Ville Vallgren
(Finland, 1855-1940)

Ville Vallgren, Urna.

Sign.1924. Lergods. Höjd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
600
6 762
626
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
27 nov 2022 15:18
600 EUR
27 nov 2022 15:17
500 EUR
17 nov 2022 11:37
260 EUR
17 nov 2022 7:18
180 EUR
16 nov 2022 22:31
150 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377