Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

Max Salmi, 'Bollspel'.

Sign. -71. Olja på pannå 70 x 50 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
1 800
20 286
1 898
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (15 bud)
27 nov 2022 15:26
1 800 EUR
27 nov 2022 15:26
1 750 EUR
27 nov 2022 15:26
1 600 EUR
27 nov 2022 15:25
1 550 EUR
27 nov 2022 15:25
1 505 EUR
27 nov 2022 15:23
1 500 EUR
27 nov 2022 14:32
1 450 EUR
27 nov 2022 14:31
1 400 EUR
27 nov 2022 14:31
1 350 EUR
27 nov 2022 14:31
1 300 EUR
27 nov 2022 14:31
1 250 EUR
27 nov 2022 7:22
1 200 EUR
23 nov 2022 20:51
800 EUR
16 nov 2022 20:30
750 EUR
16 nov 2022 14:26
700 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146