Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Hänge, 14K guld, smaragder och gammalslipade diamanter ca 0.53 ct tot. Ryssland, tidigt 1900-tal.

Höjd 40 mm. Bredd 26 mm.
Total vikt 5 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
985
10 165
1 127
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (37 bud)
27 nov 2022 15:57
985 EUR
27 nov 2022 15:57
965 EUR
27 nov 2022 15:56
945 EUR
27 nov 2022 15:56
925 EUR
27 nov 2022 15:55
905 EUR
27 nov 2022 15:54
900 EUR
27 nov 2022 15:52
880 EUR
27 nov 2022 15:52
860 EUR
27 nov 2022 15:51
840 EUR
27 nov 2022 15:50
820 EUR
27 nov 2022 15:49
800 EUR
27 nov 2022 15:49
800 EUR
27 nov 2022 15:48
780 EUR
27 nov 2022 15:48
760 EUR
27 nov 2022 15:48
755 EUR
27 nov 2022 15:46
740 EUR
27 nov 2022 15:46
720 EUR
27 nov 2022 15:46
696 EUR
27 nov 2022 15:46
676 EUR
27 nov 2022 15:45
670 EUR
27 nov 2022 15:45
650 EUR
27 nov 2022 15:45
625 EUR
27 nov 2022 15:44
605 EUR
27 nov 2022 15:44
585 EUR
27 nov 2022 15:44
580 EUR
27 nov 2022 14:09
560 EUR
27 nov 2022 13:59
540 EUR
27 nov 2022 13:59
525 EUR
27 nov 2022 13:58
520 EUR
27 nov 2022 13:37
500 EUR
27 nov 2022 13:01
480 EUR
26 nov 2022 10:41
460 EUR
26 nov 2022 10:41
450 EUR
22 nov 2022 14:13
440 EUR
22 nov 2022 11:46
420 EUR
17 nov 2022 10:18
400 EUR
16 nov 2022 13:06
200 EUR