Madeleine Pyk – en samling F769

Veikko Marttinen

(Finland, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Finland, 1917-2003)

Veikko Marttinen, Sittande dam.

Sign. -64. Olja på pannå 50 x 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ställvis krackelerad.

Klubbat pris
1 300
13 702
1 488
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (10 bud)
8
27 nov 2022 15:55
1 300 EUR
9
27 nov 2022 15:55
1 300 EUR
8
27 nov 2022 15:52
1 250 EUR
27 nov 2022 15:34
1 200 EUR
27 nov 2022 15:08
750 EUR
27 nov 2022 14:40
700 EUR
27 nov 2022 11:06
660 EUR
24 nov 2022 9:15
640 EUR
17 nov 2022 23:53
620 EUR
16 nov 2022 22:34
600 EUR