Ljusstakar, ett par, empir, Frankrike 1800-talets början.

Brännförgylld mässing. Riklig geometrisk dekor, urnformad ljushållare. Höjd 26 cm.

Smärre buckla med liten bristning i ena fotringen.

Klubbat pris
1 450
15 863
1 540
Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
Budhistorik (29 bud)
27 nov 2022 15:29
1 450 EUR
8
27 nov 2022 15:27
1 400 EUR
27 nov 2022 15:27
1 400 EUR
8
27 nov 2022 15:26
1 350 EUR
27 nov 2022 15:13
1 300 EUR
8
27 nov 2022 15:13
1 260 EUR
8
27 nov 2022 15:11
1 200 EUR
27 nov 2022 15:11
1 150 EUR
27 nov 2022 15:10
1 110 EUR
8
27 nov 2022 15:10
1 060 EUR
27 nov 2022 12:58
900 EUR
27 nov 2022 12:58
880 EUR
27 nov 2022 10:49
860 EUR
27 nov 2022 10:49
840 EUR
27 nov 2022 10:48
820 EUR
27 nov 2022 10:48
800 EUR
27 nov 2022 10:48
780 EUR
27 nov 2022 10:48
760 EUR
27 nov 2022 10:47
740 EUR
27 nov 2022 10:47
720 EUR
26 nov 2022 22:03
700 EUR
24 nov 2022 11:12
680 EUR
22 nov 2022 19:04
660 EUR
22 nov 2022 19:04
650 EUR
21 nov 2022 17:22
640 EUR
21 nov 2022 17:22
620 EUR
20 nov 2022 13:47
600 EUR
18 nov 2022 16:39
530 EUR
18 nov 2022 5:08
510 EUR
Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17