Spegel, rokoko, Sverige 1700-talets senare hälft.

Förgylld och bronserad. Senare glas, troligen från 1800-talet. Höjd 174 cm, bredd 74 cm. 126x 57 cm.

Senare förgyllning. Torrsprickor.

Klubbat pris
700
7 931
730
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
27 nov 2022 11:14
700 EUR
26 nov 2022 16:48
600 EUR
25 nov 2022 16:48
400 EUR
24 nov 2022 6:55
300 EUR
20 nov 2022 13:37
250 EUR
19 nov 2022 20:32
220 EUR
18 nov 2022 16:12
200 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492