Väggappliquer, ett par tidigt 1800-tal.

Delvis brännförgylld brons och mässing samt patinerad metall, palmettdekorationer. Höjd 20 cm. Bredd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Renoverade senare patinering.

Klubbat pris
720
8 158
751
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (16 bud)
27 nov 2022 16:48
720 EUR
27 nov 2022 16:15
700 EUR
27 nov 2022 16:15
685 EUR
27 nov 2022 14:15
664 EUR
27 nov 2022 14:15
644 EUR
27 nov 2022 8:11
611 EUR
27 nov 2022 8:11
591 EUR
26 nov 2022 15:15
570 EUR
26 nov 2022 14:16
550 EUR
26 nov 2022 14:16
520 EUR
26 nov 2022 14:16
500 EUR
26 nov 2022 14:15
480 EUR
26 nov 2022 14:15
460 EUR
26 nov 2022 14:15
440 EUR
26 nov 2022 14:15
420 EUR
23 nov 2022 17:48
400 EUR