Christian Dior, dräkt, vintage
Kavaj samt kjol i ull. Bystvidd jacka ca 85 cm. Midjemått kjol ca 70 cm, längd ca 65 cm.
Ställvis Slitage. Smärre Skador. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10