Christian Dior, kappa, storlek S/M, 1960-tal
Rosa siden. Storlek s/m (enl etikett). Etikett: "Christian Dior London. Dior 49026". Bystmått 55,5, ärmlängd 51, rygglängd 103 cm.
Obetydligt ytslitage. Tråddragning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10