Madeleine Pyk – en samling F769

Rolex, Oyster Perpetual Datejust, armbandsur, 36 mm.

Stål, plexiglas, automatisk, datum, viklås.
Länkdelar
Boettnr 16014
Serienr R371509
Bakboettnr 16000
Kaliber 3035
Urverkets serienr 2111530
Armbandets nr 62510/555.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor på glaset.

Utropspris
4 000 EUR