Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

James Juszczyk

(USA, Född 1943)
James Juszczyk
(USA, Född 1943)

James Juszczyk, blandteknik, signerad.

"Mind". Utförd 1978. Bladmått 46 x 61 cm.

Smärre fläckar.

Proveniens

Theodor "Teto" Ahrenberg Collection.

Utropspris
6 000 SEK

Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13