Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

Woldemar Toppelius, Skärgårdsvy.

Sign.1900. Olja på pannå 24,5x39 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smutsig.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13