Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

Hjalmar Munsterhjelm, Vid bäcken.

Sign. -64. Olja på duk 46 x 65 cm.

Ställvis krackelerad. Veck. Vågigt duk. Mindre skador.

Konstnär

Utropspris
5 000 - 6 000 EUR