Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

Hjalmar Munsterhjelm, Sommarnatt i yttre skärgården.

Sign. Olja på pannå 26x32 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

27. Rolex, Precision, "Lantern", ca 1955.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK