Vladimir Makovski

(Ryssland, 1846-1920)
Vladimir Makovski
(Ryssland, 1846-1920)

Vladimir Makovski, "I tavernan".

Sign.1887. Olja på pannå 35x26,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage.

Utropspris
38 000 - 45 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?