Linnéa Jörpeland

(Sverige, Född 1971)
Linnéa Jörpeland
(Sverige, Född 1971)

Linnéa Jörpeland, skulptur signerad och daterad -99.

"Hommage à papillon". Signerad under. Höjd 29 cm. Träplattan 22 x 20 cm.
Visas på Bukowskis, Berzelii Park 1, under Stockholm Designweek.
7-10 februari, kl 11 - 17
11 februari, kl 11 - 15

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
6 000 SEK

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69