Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Klassiska antikviteter F757
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Fender "CD-60", akustisk gitarr, signerad av Tomas Ledin, 2000-tal.

Signerad, av Tomas Ledin, svartlackerad, märkt Fender CD60.

Smärre slitage.

Proveniens

Inköpt på Rondo 2012.

Utropspris
3 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13