Madeleine Pyk – en samling F769

Matchtröja Inter, signerad av Zlatan Ibrahimović 2006

dubbelsidigt inramad. Yttermått 103x79 cm

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Denna tröja är från Zlatan Ibrahimović tid i Inter 2006-2009.
Tröjan var en gåva från Zlatan och hans fru Helena som tack för hjälpen till den då unga barnfamiljen när de skulle införskaffa barnvagn till deras förstfödde son Maximilian.

Utropspris
5 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13