Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

The Hives, Hiwatt "Custom 50", signerad förstärkare och högtalare, ca 2010.

Förstärkare(Topp) Custom 50 (SRF504), serial no. 02804.
Högtalare 4x12", serial no. 3025.
Specialtillverkad för The Hives turné omkring år 2010-2011. Signerad av alla medlemmar, samt kort med dedikation medföljer (100 kg Rock ´N Roll att slita med hälsan! MVH Hives).

Ska enligt ägaren fungerat före katalogisering, ej funktionsgaranterad.

Proveniens

Musikhjälpen 2011.
Innan dess på turné med The Hives under 2010-2011.

Utropspris
25 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13