Torbjörn Calvero, "Agneta och Frida", 1978/2015
Signerad. Numrerad AP, upplaga 25. Pigment print, bildyta 41 x 62 cm. Inklusive ram 60 x 82 cm.
Ej examinerad ur ram.
ABBA The Museum, Stockholm, 2025.