Frama, ”Bracket Chair” F333
Under Stockholm Design Week presenterade varumärket den nya kollektionen och stolen ’Bracket Chair’ i den historiska Konstnärsbaren i centrala Stockholm, ett samarbete med designstudion Frederik Gustav, där de fyrtio utställda stolarna, stämplade och signerade, nu kommer att säljas exklusivt på en onlineauktion på Bukowskis.
Din sökning gav ingen träff just nu.