Kista, Tansu, Japan, 1900-tal.

Betsad byrå med svärtade järnbeslag. Sju lådor. Bredd 89, djup 42, höjd 102 cm.

Slitage. Delar saknas. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
6 000
569
651
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
26 apr 2023 18:50
6 000 SEK
26 apr 2023 18:49
5 000 SEK
26 apr 2023 18:49
4 000 SEK
26 apr 2023 18:49
3 500 SEK
26 apr 2023 18:48
3 000 SEK
26 apr 2023 18:48
2 000 SEK
21 apr 2023 21:53
1 234 SEK