Emiko Satsuta

(Japan, 1900-talets början)
Emiko Satsuta
(Japan, 1900-talets början)

Emiko Satsuta, akvarell, signerad.

Gatuscen med torii. I. 31,5 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
6 000
530
564
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
30 apr 2023 19:32
6 000 SEK
8
30 apr 2023 19:32
6 000 SEK
30 apr 2023 19:30
5 800 SEK
8
30 apr 2023 19:30
5 600 SEK
30 apr 2023 19:29
5 200 SEK
8
30 apr 2023 19:29
5 000 SEK
30 apr 2023 16:02
4 800 SEK
30 apr 2023 15:25
4 600 SEK
30 apr 2023 15:24
4 400 SEK
30 apr 2023 15:24
4 200 SEK
30 apr 2023 15:24
4 000 SEK
30 apr 2023 15:24
3 800 SEK
30 apr 2023 15:23
3 600 SEK
30 apr 2023 15:23
3 400 SEK
30 apr 2023 13:57
3 200 SEK
30 apr 2023 7:48
3 000 SEK
29 apr 2023 21:44
2 800 SEK
29 apr 2023 19:01
2 600 SEK
29 apr 2023 15:01
2 400 SEK
28 apr 2023 22:11
2 200 SEK
28 apr 2023 22:10
2 000 SEK
28 apr 2023 22:10
1 900 SEK
25 apr 2023 6:54
1 800 SEK
22 apr 2023 15:14
600 SEK
22 apr 2023 8:27
550 SEK
21 apr 2023 20:26
301 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?