Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Figurin Japan 1900-talets början porslin

Polykrom dekor, höjd 41 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 200
117
136
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
30 apr 2023 21:37
1 200 SEK
30 apr 2023 21:37
1 100 SEK
30 apr 2023 0:01
1 000 SEK
23 apr 2023 16:58
600 SEK
23 apr 2023 12:51
550 SEK
23 apr 2023 9:38
500 SEK
21 apr 2023 21:05
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13