Toiletteset, fyra delar, silver. Japan, med mästarstämplar.

Bestående av; borste, längd 17,5 cm. Skohorn, längd 22 cm, spegel, längd 30,5 cm, ask med lock, diameter 8 cm. Med monogram.

Slitage, borsten med skada.

Proveniens

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
23 apr 2023 20:13
1 600 SEK
22 apr 2023 2:33
1 500 SEK