Fat samt tallrikar 4 st Kina Kanton 1800-talets senare del porslin.

Polykrom dekor av reserver med blommor och figurer, längd 39 cm, diameter 20 cm

Åldersrelaterat slitage. Nagg.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13