Vas, brons. 1800-tal, troligen Japan. Med signering.

Rund form med dekor av växtslinga. Centralt med bjällra/klocka. Höjd 20,5 cm.

Anlupen.

Proveniens

Utropspris
5 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02