Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Ring i gul metall med vit/grön sten möjligen nefrit

mått ca 18 X 40 mm, storlek ca 18/56, vikt 21 g.

Slitage. Repor. Öppen skena.

Utropspris
2 500 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13