Madeleine Pyk – en samling F769

Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

Venny Soldan-Brofeldt, Pojke på utkik.

Sign. Olja på duk 29 x 42,5 cm.

Fläckar. Gulnad. Ställvis krackelerad.

Konstnär

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR