Madeleine Pyk – en samling F769

Rya, 1930-tal, ca 140x47 cm.

Rya, 1930-tal, ca 140x47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Solblekt.

Klubbat pris
300
3 162
343
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (21 bud)
27 aug 2023 19:44
300 EUR
27 aug 2023 19:44
280 EUR
27 aug 2023 19:42
260 EUR
27 aug 2023 19:41
240 EUR
27 aug 2023 19:40
220 EUR
27 aug 2023 19:40
200 EUR
27 aug 2023 19:39
190 EUR
27 aug 2023 19:39
190 EUR
27 aug 2023 19:39
180 EUR
27 aug 2023 19:34
170 EUR
27 aug 2023 19:24
160 EUR
27 aug 2023 19:24
150 EUR
27 aug 2023 19:13
140 EUR
27 aug 2023 18:40
130 EUR
27 aug 2023 18:40
120 EUR
27 aug 2023 18:36
110 EUR
27 aug 2023 18:36
100 EUR
27 aug 2023 17:29
85 EUR
27 aug 2023 17:29
80 EUR
25 aug 2023 14:17
50 EUR
23 aug 2023 22:41
35 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977